Zapraszamy wszystkich uczniów oraz mieszkańców Reszla i okolic do udziału w  Świątecznej Zbiórce Zabawek dla dzieci potrzebujących z terenu naszego miasta. Jeśli mają Państwo zabawki, maskotki, gry, książeczki, które przestały cieszyć Państwa pociechy, a są w dobrym stanie, prosimy przynieść je do nas, a my wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej  przekażemy je w formie paczek najbardziej potrzebujących milusińskim. Mile widziane będą także wszelkie przybory szkolne.
 
Miejsce zbiórki -ul. Łukasińskiego 3, budynek główny szkoły, I piętro po prawej stronie.
 
Podarujmy maluszkom mnóstwo radości na Święta!

Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


Odwiedza nas:

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk