UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz mieszkańców Reszla i okolic do udziału w  Świątecznej Zbiórce Zabawek dla dzieci potrzebujących z terenu naszego miasta. Jeśli mają Państwo zabawki, maskotki, gry, książeczki, które przestały cieszyć Państwa pociechy, a są w dobrym stanie, prosimy przynieść je do nas, a my wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej  przekażemy je w formie paczek najbardziej potrzebujących milusińskim. Mile widziane będą także wszelkie przybory szkolne.
 
Miejsce zbiórki -ul. Łukasińskiego 3, budynek główny szkoły, I piętro po prawej stronie.
 
Podarujmy maluszkom mnóstwo radości na Święta!

 

 

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk