UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

UWAGA  UWAGA UWAGA!!!

 

 

 

Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy i niezbędnych rzeczy  do schroniska w Pudwągach (po zasięgnięciu opinii opiekunów ze schroniska wiemy czego potrzebują: obroże, fartuszki pooperacyjne od rozmiaru 2 do 10, karma, szczotki, cążki, kojce, domki dla zwierząt, zabawki, koce)

Zbiórka będzie organizowana od 10.12.2018 do 19.12.2018

Uzbierane rzeczy (podpisane z której klasy) prosimy przynosić do pracowni 28.

Klasa, która uzbiera najwięcej otrzyma nagrodę specjalną - kartę uprawniającą do zwolnienia z niezapowiedzianego testu.

Wolontariusze Erasmus +


 

 

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk