Już niebawem rozpoczynamy cykl spotkań z zawodowcami, którzy  doradzą, jak wybrać zawód i wykonywać  go z pasją. Będziemy gościć firmy i przedstawicieli różnorodnych zawodów -  pasjonatów swoich profesji.

Maciej Wróbel -  do niedawna prezenter, dziennikarz, reporter  TVP (TVP1, TVP Info, Telewizja Nowa). Założyciel ReTV. Przeprowadzał wywiady z prezydentami, premierami i członkami rządów.  Dzisiaj wiceburmistrz Kętrzyna. Specjalista w zakresie marketingu, promocji i kreowania marki. Zauroczony Reszlem. Otwarty na ludzi, niezwykle życzliwy i zawsze uśmiechnięty.

 

Już 12 kwietnia wystąpi u nas. Opowie m.in. o zawodzie dziennikarza, tworzeniu wizerunku przyszłego pracownika, o przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Doradzi, jak wybrać zawód, który stanie się prawdziwą pasją.

Serdecznie zapraszamy!


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk