Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz mieszkańców Reszla i okolic do udziału w  Świątecznej Zbiórce Zabawek dla dzieci potrzebujących z terenu naszego miasta. Jeśli mają Państwo zabawki, maskotki, gry, książeczki, które przestały cieszyć Państwa pociechy, a są w dobrym stanie, prosimy przynieść je do nas, a my wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej  przekażemy je w formie paczek najbardziej potrzebujących milusińskim. Mile widziane będą także wszelkie przybory szkolne.
 
Miejsce zbiórki -ul. Łukasińskiego 3, budynek główny szkoły, I piętro po prawej stronie.
 
Podarujmy maluszkom mnóstwo radości na Święta!

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk