UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz mieszkańców Reszla i okolic do udziału w  Świątecznej Zbiórce Zabawek dla dzieci potrzebujących z terenu naszego miasta. Jeśli mają Państwo zabawki, maskotki, gry, książeczki, które przestały cieszyć Państwa pociechy, a są w dobrym stanie, prosimy przynieść je do nas, a my wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej  przekażemy je w formie paczek najbardziej potrzebujących milusińskim. Mile widziane będą także wszelkie przybory szkolne.
 
Miejsce zbiórki -ul. Łukasińskiego 3, budynek główny szkoły, I piętro po prawej stronie.
 
Podarujmy maluszkom mnóstwo radości na Święta!

Nadchodzące wydarzenia:

25 lutego 2019r
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców
13 marca 2019 r  odz. 9.00
Powiatowy Konkurs Ortograficzny o  "Złote Pióro" Starosty Kętrzyńskiego
13 marca 2019r godz. 13.00 
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
28 marca 2019 godz 10.00
Dzień Otwarty Szkoły

 

 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk