UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap III - zadania

 
 

„Młodość nie jest etapem życia, lecz stanem ducha” (Liv Ullman)

Minął kolejny piątek. Ten był jednak szczególny. To ostatni dzień pracy naszej polonistki p. Anny Krasińskiej,  ostatnie wspólne chwile i mnóstwo wypowiedzianych  miłych słów  pod adresem osoby, która stała się częścią historii szkoły.

Wierzymy, że z chwilą zamknięcia za sobą drzwi sali po ostatniej przeprowadzonej lekcji,  rozpoczął się początek nowego  etapu, oby wciąż najlepszego w życiu. Tego dzisiaj życzyliśmy polonistce podczas wyjątkowego apelu w sali gimnastycznej.

Pani Ania przepracowała 35 lat w szkole ucząc języka polskiego, w tym 34 lata w Reszlu. Przygodę z naszym miastem rozpoczęła od pracy w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Podzamcze 1. Tam też przez 5 lat była wicedyrektorem. 

Jej uczniem był między innymi nasz Dyrektor p. Andrzej Lewandowski. Po p

ołączeniu szkół w 2004r. p. Krasińska została pracownikiem obecnego Zespołu Szkół im. Macieja Rataja. Poza rzetelnym wypełnianiem swoich obowiązków i wielką miłością do literatury od zawsze intrygował ją szkolny teatr. Jej uczniowie zajmowali wysokie 

miejsca w przeglądach recytatorskich i teatralnych. Zawsze lubiła i doceniała swoich uczniów, a oni te odczucia odwzajemniali. Wspierała również pomocą i dobrym słowem koleżanki i kolegów. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta.

Życzymy Drogiej Koleżance i Oddanej Nauczycielce atrakcyjnego i radosnego wypoczynku. Niech każdy emerytalny dzień będzie pełen słońca,  radości, zdrowia i relaksu.

DZIĘKUJEMY!

Wszystkiego Najlepszego Droga Pani Aniu!

 Zdjęcia: Artur Palke


Nadchodzące wydarzenia:

 

21 stycznia - 3 lutego 2019

Ferie zimowe

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk