Uwaga! Uwaga!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu

„Matematyka oczami fotografa”

więcej

OFERTA EDUKACYJNA 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

„Młodość nie jest etapem życia, lecz stanem ducha” (Liv Ullman)

Minął kolejny piątek. Ten był jednak szczególny. To ostatni dzień pracy naszej polonistki p. Anny Krasińskiej,  ostatnie wspólne chwile i mnóstwo wypowiedzianych  miłych słów  pod adresem osoby, która stała się częścią historii szkoły.

Wierzymy, że z chwilą zamknięcia za sobą drzwi sali po ostatniej przeprowadzonej lekcji,  rozpoczął się początek nowego  etapu, oby wciąż najlepszego w życiu. Tego dzisiaj życzyliśmy polonistce podczas wyjątkowego apelu w sali gimnastycznej.

Pani Ania przepracowała 35 lat w szkole ucząc języka polskiego, w tym 34 lata w Reszlu. Przygodę z naszym miastem rozpoczęła od pracy w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Podzamcze 1. Tam też przez 5 lat była wicedyrektorem. 

Jej uczniem był między innymi nasz Dyrektor p. Andrzej Lewandowski. Po p

ołączeniu szkół w 2004r. p. Krasińska została pracownikiem obecnego Zespołu Szkół im. Macieja Rataja. Poza rzetelnym wypełnianiem swoich obowiązków i wielką miłością do literatury od zawsze intrygował ją szkolny teatr. Jej uczniowie zajmowali wysokie 

miejsca w przeglądach recytatorskich i teatralnych. Zawsze lubiła i doceniała swoich uczniów, a oni te odczucia odwzajemniali. Wspierała również pomocą i dobrym słowem koleżanki i kolegów. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta.

Życzymy Drogiej Koleżance i Oddanej Nauczycielce atrakcyjnego i radosnego wypoczynku. Niech każdy emerytalny dzień będzie pełen słońca,  radości, zdrowia i relaksu.

DZIĘKUJEMY!

Wszystkiego Najlepszego Droga Pani Aniu!

 Zdjęcia: Artur Palke


 
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
27 marca 2019
Dzień Otwartych Drzwi UWM - wyjazd klas maturalnych
 28 marca 2019 godz 10.00
Dzień Otwarty Szkoły
10 kwietnia 2019
Wystawianie przewidywanych ocen w klasach maturalnych
 11 kwietnia 2019
 Spotkania z rodzicami

 17 kwietnia 2019
Wystawianie ocen rocznych w klasach maturalnych

 18 - 23 kwietnia 2019
Wiosenna przerwa świąteczna

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk