UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

W dniach 13 i 19 listopada toczyła się zacięta walka o tytuł championa w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej. Do boju stanęło 5 drużyn, z których wyłonił się jeden zwycięzca. W skład naszego złotego teamu wchodzili: Przemek Schmidt (kapitan) Karol Skomorok, Paweł Plonkowski, Michał Gofron, Kuba Janowski, Paweł Adamiak, Piotr Dudkiewicz, Kacper Wodnicki, Adam Ulatowski, Artur Stelmaszczyk i Kuba Kowalski.

towarzyszyła im nasza niezawodna trenerka p. Amanda Mazurowska. O tytuł walczyliśmy kolejno ze szkołami: PCE Kętrzyn, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Karolewo, ZSO im. Wojciecha Kętrzyńskiego, ZSO im. Marii Curie-Skłodowskiej. Każdy mecz zakończył się takim samym wynikiem 2:0 dla przeciwników. Zdobyliśmy wiele punktów, lecz nie setów. Jeden z  zawodników skomentował ten stan rzeczy słowami: ,,Lepiej zostańmy przy piłce nożnej". Te słowa nawiązują do wcześniejszego turnieju w piłkę nożną, którą nasza szkoła wygrała. W takich sytuacjach nie warto jest się przejmować punktami, a jedynie   potraktować turniej jako dobrą zabawę. Do szkoły wróciliśmy z nowymi umiejętnościami, pamiętając, iż każdy kryzys to początek sukcesu. Ważne jest to, jak wykorzystamy zdobytą wiedzę. A w przyszłym roku może być tylko lepiej!

 

 


 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk