Dnia 27 listopada w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Rejonu w drużynowym tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło  się 6 drużyn: ZS Reszel, PCE Kętrzyn, ZSP 1 Bartoszyce, ZSP nr 2 Bartoszyce, LO II Węgorzewo i ZSZ Węgorzewo. Drużyny podzielono na dwie grupy  po 3 drużyny, w której rozegrano mecze każdy z każdym. W swojej grupie zajęliśmy drugie miejsce przegrywając z ZSZ Węgorzewo - zajęli I miejsce w grupie. Dalszym etapem były półfinały, w których wygraliśmy  z ZSP 1 Bartoszyce. 

 

 

Ostatnim etapem rozgrywek był finał. W finale zagraliśmy ponownie z drużyną z ZSZ Węgorzewo. Mimo ogromnych starań naszej drużyny po raz drugi polegliśmy. 

Końcowa klasyfikacja :

I miejsce ZSZ Węgorzewo

II MIEJSCE ZS RESZEL

III miejsce ZSP 1 Bartoszyce

Naszą drużynę reprezentowali:

Karol Skomorok

Remigiusz Pawelczyk

Jakub Kowalski

Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym graczom i już dzisiaj życzymy dalszych sukcesów w  kolejnym etapie rozgrywek – Mistrzostwach Województwa, które już niebawem.!!!!!!

Amanda Mazurowska

 


Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk