Uczniowie Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu pod koniec października b.r. wzięli udział w szkolnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Modern Students” organizowanym wspólnie przez  I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Olsztynie oraz Szkołę Języka Angielskiego Modern School z Olsztyna.

 

Udział w II Konkursie „Modern Students” to niepowtarzalna okazja sprawdzenia swoich umiejętności językowych międzynarodowym egzaminem PTE General uznawanym w ponad 45 krajach na świecie, zwiększenia swojej motywacji do nauki języka angielskiego oraz podniesienia swojej samooceny. Dodatkowo, na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

5 uczniów z naszej szkoły, którzy uzyskali najwyższe wyniki (Bartłomiej Bartkowiak kl. 3 TI, Rafał Dąbrowski kl. 3 TI, Korczyk Julia kl. 1 LO, Mateusz Barbarski kl. 3 TE, Piotr Krupienik kl. 3 TE) zostało zakwalifikowanych do II etapu konkursu, który odbędzie się  na auli I LO w Olsztynie 4.12.2018 r. o godz.: 11:00.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.


Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk