Uwaga! Uwaga!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu

„Matematyka oczami fotografa”

więcej

OFERTA EDUKACYJNA 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

W dniu 6 listopada uczennice z naszej szkoły Aleksandra Kuligowska, Anna Borucka, Wiktoria Lasek wraz z opiekunem p. Julitą Okrąglewską brały udział w spotkaniu organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Reszlu. Gościem honorowym była pisarka Joanna Jax.

 

Joanna Jax, autorka książek „Daleka droga do domu”, „Syn zakonnicy”, bestsellerowej „Sagi von Becków”, a także sześciotomowego cyklu „Zemsta i przebaczenie”. Laureatka Wawrzynu Czytelników – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za 2016 rok.

We wrześniu 2018 ukazała się jej najnowsza powieść „Podróż do krainy umarłych”, otwierająca trzytomowy cykl „Zanim nadejdzie jutro”. Na spotkaniu autorka opowiadała o sobie, o swojej twórczości, o najnowszej powieści robiła to w sposób niezwykle zajmujący, wszyscy siedzieli i z zaciekawieniem słuchali.


 
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
27 marca 2019
Dzień Otwartych Drzwi UWM - wyjazd klas maturalnych
 28 marca 2019 godz 10.00
Dzień Otwarty Szkoły
10 kwietnia 2019
Wystawianie przewidywanych ocen w klasach maturalnych
 11 kwietnia 2019
 Spotkania z rodzicami

 17 kwietnia 2019
Wystawianie ocen rocznych w klasach maturalnych

 18 - 23 kwietnia 2019
Wiosenna przerwa świąteczna

 

 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk