Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

REKRUTACJA 2019/2020

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

na kierunki

Technik (informatyk, grafik, technologii drewna, architektury krajobrazu)

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła branżowa


Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

W dniu 6 listopada uczennice z naszej szkoły Aleksandra Kuligowska, Anna Borucka, Wiktoria Lasek wraz z opiekunem p. Julitą Okrąglewską brały udział w spotkaniu organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Reszlu. Gościem honorowym była pisarka Joanna Jax.

 

Joanna Jax, autorka książek „Daleka droga do domu”, „Syn zakonnicy”, bestsellerowej „Sagi von Becków”, a także sześciotomowego cyklu „Zemsta i przebaczenie”. Laureatka Wawrzynu Czytelników – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za 2016 rok.

We wrześniu 2018 ukazała się jej najnowsza powieść „Podróż do krainy umarłych”, otwierająca trzytomowy cykl „Zanim nadejdzie jutro”. Na spotkaniu autorka opowiadała o sobie, o swojej twórczości, o najnowszej powieści robiła to w sposób niezwykle zajmujący, wszyscy siedzieli i z zaciekawieniem słuchali.


Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk