UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

Etap III - zadania

 
 

W dniu 6 listopada uczennice z naszej szkoły Aleksandra Kuligowska, Anna Borucka, Wiktoria Lasek wraz z opiekunem p. Julitą Okrąglewską brały udział w spotkaniu organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Reszlu. Gościem honorowym była pisarka Joanna Jax.

 

Joanna Jax, autorka książek „Daleka droga do domu”, „Syn zakonnicy”, bestsellerowej „Sagi von Becków”, a także sześciotomowego cyklu „Zemsta i przebaczenie”. Laureatka Wawrzynu Czytelników – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za 2016 rok.

We wrześniu 2018 ukazała się jej najnowsza powieść „Podróż do krainy umarłych”, otwierająca trzytomowy cykl „Zanim nadejdzie jutro”. Na spotkaniu autorka opowiadała o sobie, o swojej twórczości, o najnowszej powieści robiła to w sposób niezwykle zajmujący, wszyscy siedzieli i z zaciekawieniem słuchali.


Nadchodzące wydarzenia:

 

21 stycznia - 3 lutego 2019

Ferie zimowe

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.45 – 14.45

Wtorek          7.45 – 14.15

Środa            7.45 – 12.30

Czwartek      7.45 – 14.15

Piątek           7.45 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk