Dnia 17 września odbyło się pierwsze po wakacjach, a zarazem ostatnie  w tym składzie, zebranie MRI. Celem spotkania było omówienie oraz wyznaczenie terminu wyborów nowego składu. W wyniku obrad ustalono, iż nowe wybory odbędą się  4 października. Członkowie MRI zaproponowali również skład komisji wyborczej. Będą to: Aleksandra Kuligowska, Anna Borucka i Paweł Borucki.

Członkowie wysunęli propozycję, aby utworzyć listę chętnych kandydatów spośród mieszkańców internatu. Nowością w tym roku szkolnym jest powołanie „Pogotowia Uczniowskiego”, którego  celem będzie pomoc koleżeńska w nauce z matematyki, chemii, j. angielskiego czy fizyki. To wspaniała inicjatywa, która niewątpliwie wpłynie na propagowanie postawy altruizmu wśród młodzieży oraz wesprze działania wychowawców w tworzeniu prawidłowych, życzliwych relacji w grupie rówieśniczej


Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk