Święto męskiej części wychowanków naszego internatu obchodzono w tym roku szczególnie. A wszystko za sprawą wyobraźni głównych organizatorek Martyny Gbur, Wiktorii Pisarskiej oraz Natalii Iwińskiej. Już dzień wcześniej chłopcom zostały rozdane testy dotyczące nazewnictwa artykułów kosmetycznych, które używają na co dzień kobiety.

W kolejnym etapie wyłoniono 5 kandydatów spośród chłopców. Do etapu 3 dostały się 4 osoby. Finaliści musieli  wykonać tematyczny makijaż dla przydzielonych modelek. Zwycięzcą został Piotr Dudkiewicz. II miejsce zajął Dominik Bigaś, a zaraz po nim na miejscu III uplasował się Grzegorz Zdunek. Każdy z chłopców otrzymał upominek. Najlepszym serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że dzień ten będą wspominać bardzo miło.

 


Nadchodzące wydarzenia:

 

20 grudnia

Oddajemy krew/ Akcja Krwiodawstwa


21 grudnia

Wigilia Szkolna


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk