Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

Już niebawem rozpoczynamy cykl spotkań z zawodowcami, którzy  doradzą, jak wybrać zawód i wykonywać  go z pasją. Będziemy gościć firmy i przedstawicieli różnorodnych zawodów -  pasjonatów swoich profesji.

Maciej Wróbel -  do niedawna prezenter, dziennikarz, reporter  TVP (TVP1, TVP Info, Telewizja Nowa). Założyciel ReTV. Przeprowadzał wywiady z prezydentami, premierami i członkami rządów.  Dzisiaj wiceburmistrz Kętrzyna. Specjalista w zakresie marketingu, promocji i kreowania marki. Zauroczony Reszlem. Otwarty na ludzi, niezwykle życzliwy i zawsze uśmiechnięty.

 

Już 12 kwietnia wystąpi u nas. Opowie m.in. o zawodzie dziennikarza, tworzeniu wizerunku przyszłego pracownika, o przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Doradzi, jak wybrać zawód, który stanie się prawdziwą pasją.

Serdecznie zapraszamy!


 
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
6 -20 maja 2019
egzaminy maturalne
 

Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.45 – 14.45

Wtorek          7.45 – 14.15

Środa            7.45 – 12.30

Czwartek      7.45 – 14.15

Piątek           7.45 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni

Certyfikaty dla uczniów

 

.

konkurs literacki min

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk