Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

 

Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

 

      Uczestnicy internackiego koła teatralnego „ Do góry nogami” wybrali się na 22. Przegląd Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal w Mrągowie. Grupę przywitała pani Justyna Zapała, która wskazała garderobę i poinformowała o sprawach formalnych. Samo przywitanie było tak miłe, że nie czuło się napięcia.

 

       W garderobie zostawiliśmy swoje rzeczy. W drodze na salę weszliśmy do kawiarenki, gdzie przy kawie,  herbacie i ciasteczkach odbyła się krótka rozmowa. Poszliśmy zobaczyć scenę. Zajęliśmy miejsca na widowni i oglądaliśmy występy innych zespołów.

       Przyszła kolej na nasz występ i wtedy poczuliśmy deski sceniczne, zobaczyliśmy kurtynę, reflektory, światło, rekwizyty, widownię … magię teatru. Przygotowywaliśmy się chwilę do występu za kulisami, a właściwie wprowadzeni byliśmy w nastrój tego, co miało nastąpić.  Później mieliśmy czas, aby przygotować scenografię do swojego przedstawienia. Wszystko poszło sprawnie, bo wiedzieliśmy, co mamy poustawiać na scenie i w którym miejscu.

      Pani zapowiedziała nasz teatr „ Do góry nogami” z „ Prawie jak wino” i  scenariuszem oraz w reżyserii Estery Sobstyl naszej zdolnej koleżanki,  i pod opieką pani Anny Krasińskiej. Występ udał się. Otrzymaliśmy smaczne upominki. To było wspaniałe, ekscytujące przeżycie dla nas młodych adeptów sztuki.

    W przeglądzie udział wzięli: Paulina Bełdowska kl. II LO, Wiktoria Naruszko kl. III TAK, Estera Sobstyl kl. II TAK, Lidia Kazimierczuk kl. II TAK, Joanna Radomska kl. I BW, Katarzyna Radomska kl. I BW, Kacper Wodnicki kl. II GPC, Łukasz Krawczyk kl. II TI.

 


Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.45 – 14.45

Wtorek          7.45 – 14.15

Środa            7.45 – 12.30

Czwartek      7.45 – 14.15

Piątek           7.45 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni

Certyfikaty dla uczniów

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk