Piłkarzyki zwane też piłką stołową to gra dla tych fanów piłki futbolu, którzy spragnieni emocji towarzyszących rywalizacji, nie muszą pokonywać kilometrów na zielonej murawie, a jedynie zebrać max 4 osoby, by w każdym miejscu móc poczuć się niczym zawodnik Bundesligi.

I w naszym internacie  postanowiliśmy zebrać kilku zwolenników tej dyscypliny, aby utrwalać zasady zdrowej rywalizacji i gry fair play. Do rozgrywek przystąpiło 10 2-osobowych drużyn. Między zawodnikami od pierwszych chwil wyczuć można było wielką chęć zwycięstwa. Każdy chciał dojść do finału, lecz mogły się tam znaleźć tylko 3 drużyny.

I tak najlepsi okazali się:

                                         Miejsce I: Natan Sobstyl i Oktawian Predko

                                         Miejsce II: Paweł Adamiak i Adam Ulatowski

                                         Miejsce III: Natalia Prościńska i Paweł Plonkowski.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pozytywne emocje i pokaz waszych umiejętności. Kibicom za przyjazną atmosferę duchowego wsparcia graczy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 


NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
 
20 - 31 stycznia - ferie zimowe
 
 
 
 

Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni

Certyfikaty dla uczniów

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk