Dnia 18.12.2019 jak corocznie w świetlicy internatu odbyło się spotkanie wigilijne, kiedy to społeczność internacka wspólnie zasiadła do uroczyście przystrojonego stołu. Spotkanie rozpoczęła p. Koordynator  Internatu Magdalena Kuleszo, która powitała zebranych, dyrektora szkoły p. Waldemara Mieszkowskiego oraz  Kierownika Szkolenia Praktycznego p. Elżbietę Pupel.

Koordynator w imieniu zespołu wychowawczego życzyła wszystkim dużo zdrowia, sukcesów dydaktycznych i wychowawczych. Podziękowała młodzieży za duży wkład pracy w przygotowanie tegorocznej Wigilii. Zanim zasiedliśmy wspólnie do stołu, Anna Piotrowska odczytała fragment Ewangelii

 


NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
 
20 - 31 stycznia - ferie zimowe
 
 
 
 

Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni

Certyfikaty dla uczniów

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk