UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

Dnia 15.11.2017 r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu pn. „ Pomocna dłoń”  uczestniczyli w uroczystości Ogólnopolskiego Dnia Seniora w Środowiskowym Domu Samopomocy w Reszlu, gdzie uczestniczyło ponad pięćdziesięciu seniorów. Na początku spotkania Pani Kierownik Grażyna Chmielewska oprowadziła Nas po obiekcie, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć i poznać pięknie wyposażone pracownie do pracy z osobami starszymi.

Kierownik Placówki przybliżyła Nam specyfikę pracy z osobami starszymi potrzebującymi specjalistycznej opieki, opowiedziała o diagnozowaniu problemów ludzi starszych w różnych sytuacjach losowych oraz zapoznała Nas o formach pracy z osobami mającymi problemy zdrowotne, w tym planowaniu rozwiązań opiekuńczych
i pielęgnacyjnych we współpracy z rodziną osób starszych. W drugiej części spotkania podczas oficjalnej uroczystości zostaliśmy miło i serdecznie przywitani przez pensjonariuszy. Podczas uroczystości złożyliśmy życzenia wszystkim seniorom oraz wręczyliśmy wcześniej przygotowane samodzielnie upominki dla każdego z uczestników. Podczas Naszego pobytu seniorzy z Środowiskowego Domu Samopomocy z Reszla przedstawili Nam cykl przedstawień przygotowanych specjalnie dla Nas. Spędzony czas umilał nam akordeon, który przygrywał przepiękne piosenki, gdzie dzięki przygotowanym śpiewnikom mogliśmy aktywnie uczestniczyć w świętowaniu. Pensjonariusze przygotowali Nam pyszny poczęstunek. Byliśmy mile zaskoczeni i zadowoleni że mogliśmy współuczestniczyć w uroczystości „Dnia Seniora” w Środowiskowym Domu Samopomocy w Reszlu.


Nadchodzące wydarzenia:

 Święto Patrona Szkoły

Macieja Rataja 

Uroczysty Apel 

20 lutego 2019 godz 9:00


Dzień Otwarty Szkoły

28 marca 2019

Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.45 – 14.45

Wtorek          7.45 – 14.15

Środa            7.45 – 12.30

Czwartek      7.45 – 14.15

Piątek           7.45 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni

 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk