UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

"Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

 

.

KADRA PEDAGOGICZNA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MACIEJA RATAJA W RESZLU

Rok szkolny 2018/2019

 

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot, funkcja

1.

Bołtruczek Szymon

Przedmioty zawodowe/Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

2.

Chmarycz Małgorzata

Język polski, Język angielski

3.

Drężek- Bołtruczek Wioletta

Język polski, Wiedza o kulturze

4.

Gamdzyk Leszek

Wychowawca  w  internacie, Wychowanie fizyczne

7.

Jałoszewska Anna

Język angielski

8.

Jelisiejew Krzysztof

Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie, przedmioty zawodowe/ Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

9.

Krasińska Anna

Język polski

10.

Kuczkowska Zofia

Biologia, Chemia

11.

Kuleszo Magdalena

Wychowawca w internacie

12.

Kurgan- Romańczuk Katarzyna

Przedmioty zawodowe/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

13.

Kuś Maciej

Ratownictwo medyczne

14.

Lewandowski Andrzej

Dyrektor Zespołu,

Zajęcia praktyczne/Technikum technologii drewna

15.

Machnio Danuta

Kierownik Szkolenia Praktycznego, Wychowanie do życia w rodzinie, Język polski/ Branżowa Szkoła I stopnia

16.

Majcher Krzysztof

Fizyka, Przedmioty zawodowe/ Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej/Branżowa Szkoła I stopnia/ Technikum Technologii Drewna/Zasadnicza Szkoła Zawodowa/ Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

17.

Małolepsza Monika

Przedmioty Zawodowe/ Technikum Architektury Krajobrazu

18.

Mazurowska Amanda

Wychowanie fizyczne

19.

ks.Misiewicz Karol

Religia

20.

Myszkowski Robert

Przedmioty zawodowe/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa /Branżowa Szkoła I stopnia

21.

Ogłuszka Tadeusz

Przedmioty zawodowe/ Technikum Ekonomiczne, Pracownia zajęć praktycznych/ Technikum Architektury Krajobrazu, Edukacja dla bezpieczeństwa, Podstawy przedsiębiorczości, Bezpieczeństwo i higiena pracy

22.

Okrąglewska Julita

Biblioteka szkolna

23.

Palke Artur

Przedmioty zawodowe/ Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

24.

Parada Dorota

Matematyka

25.

Pawłowski Jarosław

Zajęcia praktyczne/ Branżowa Szkoła I stopnia

26.

Pawłowski Sławomir

Zajęcia praktyczne/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa/

27.

Piechota Ewa

Matematyka, Geografia

28.

Pupel Elżbieta

Przedmioty zawodowe/ Technikum Ekonomiczne, Geografia

29.

Rogulski Marek

Przedmioty zawodowe/ Technikum Technologii Drewna/ Zasadnicza Szkoła Zawodowa/ Branżowa Szkoła I stopnia

30.

Siwek Sławomir

Edukacja pożarnicza

31.

Subocz Grzegorz

Wychowanie fizyczne, Maszyny, urządzenia, pojazdy, Nauka jazdy ciągnikiem/ Technikum Architektury Krajobrazu

32.

Śliwka Joanna

Przedmioty zawodowe/ Technikum Informatyczne/ Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, Informatyka

33.

Śliwka Mariusz

Historia i społeczeństwo, Wiedza o społeczeństwie

34.

Śpiewak Agnieszka

Pedagog szkolny

35.

Woźniakowska Julita

Język niemiecki

36.

Woźniakowski Sławomir

Koordynator internatu

 

Nadchodzące wydarzenia:

 
 13/15 listopada- Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

23 listopada
 
Udział uczniów w Przeglądzie Teatrów Amatorskich im. K.Kowal - Mrągowo

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk