Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Życzę wszystkim Państwu, aby tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód da wytchnienie od codziennych obowiązków i pozostanie w waszej pamięci jako ten wart wspomnień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale zawsze z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wracajcie pełni zapału do pracy i nowych pomysłów. Udanego wypoczynku!

Dyrektor Zespołu Szkół

Andrzej Lewandowski

UWAGA  GIMNAZJALISTO!!!

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Informacje o przyjęciu do klas pierwszych będą dostępne

od 2 lipca 2018 od godz 10:00 w sekretariacie szkoły po podaniu numeru wniosku.

Jak zapisać się do klasy pierwszej?

Regulamin rekrutacji.

Zasady przeliczania punktów.

Kierunki kształcenia 2018/2019

Gazeta w Kętrzynie 1 czerwca 2018r.