Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

Przedstawiamy pełniej sylwetkę naszego nauczyciela religii, który jest nie tylko lubiany, ale także bardzo aktywny. Pracuje i działa na różnych polach wykorzystując dary jakie posiada.   Ks. Karol Misiewicz urodzony w 1987r. w Bartoszycach. Z powołania kapłan, z zawodu kucharz, z zamiłowania poeta, bajkopisarz, prozaik.

Autor kilkunastu scenariuszy teatralnych podejmujących tematykę filozoficzno-teologiczną wystawianych w środowisku szkolnym oraz kościelnym. W roku szkolnym 2016/2017 wystawił sześć premier małych form scenicznych z udziałem młodzieży Zespołu Szkół im. Macieja Rataja oraz  Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Reszlu. Wiosną 2017 roku, w kwietniu ukazał się tomik poezji poruszający temat drogi krzyżowej pt. Moja Kalwaria. W sierpniu miała miejsce premiera książki o znaczącym tytule Wiara. Kilka słów o najważniejszym. W ramach promocji tomiku autor odbył już sześć spotkań autorskich połączonych z panelem dyskusyjnym. Aktualnie w przygotowaniu są bajki dla dzieci. Premiera książki dla najmłodszych planowana jest na czerwiec 2018 roku. W ramach zaprzyjaźnienia młodzieży z formą literacką współorganizował w Zespole Szkół w Reszlu dwa konkursy: konkurs poezji śpiewanej  i recytacji w oparciu o twórczość ks. Jana Twardowskiego oraz w listopadzie konkurs literacki.  Jedną ze znaczących akcji duszpasterskich było zorganizowanie w grudniu 2016 roku wraz z młodzieżą Flash Mob’u w jednym z centrów handlowych w Reszlu. W  roku szkolnym 2017/2018 rozpoczął organizację  parafialnych wieczorów chwały skierowanych do młodych ludzi poszukujących Boga. Ksiądz Karol to przykład osobowości "pozytywnie zakręconej", która młodzieży ukazuje twórcze alternatywy. Życzymy dalszych sukcesów!

 


Wyjazd na kajaki w dniu 17.06.2019 został odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych uczestników.

Osoby, które wpłaciły pieniądze powinny zgłosić się po ich odbiór.

ORGANIZATORZY

 

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

Odwiedza nas 200 gości oraz 0 użytkowników.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk