Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół im. Macieja Rataja zawiadamia Uczniów i Rodziców, że nasza szkoła w dniach zapowiadanego strajku nauczycieli pracuje jak zwykle.

Czynny jest również internat z opieką dla uczniów. Frekwencja uczniów w tym dniu będzie odnotowywana w dzienniku. Jeżeli uczeń będzie nieobecny, Rodzic jest zobowiązany tę nieobecność usprawiedliwić.

Danuta Machnio

Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
Technik architektury krajobrazu
specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
-klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)

Już niebawem rozpoczynamy cykl spotkań z zawodowcami, którzy  doradzą, jak wybrać zawód i wykonywać  go z pasją. Będziemy gościć firmy i przedstawicieli różnorodnych zawodów -  pasjonatów swoich profesji.

Maciej Wróbel -  do niedawna prezenter, dziennikarz, reporter  TVP (TVP1, TVP Info, Telewizja Nowa). Założyciel ReTV. Przeprowadzał wywiady z prezydentami, premierami i członkami rządów.  Dzisiaj wiceburmistrz Kętrzyna. Specjalista w zakresie marketingu, promocji i kreowania marki. Zauroczony Reszlem. Otwarty na ludzi, niezwykle życzliwy i zawsze uśmiechnięty.

 

Już 12 kwietnia wystąpi u nas. Opowie m.in. o zawodzie dziennikarza, tworzeniu wizerunku przyszłego pracownika, o przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Doradzi, jak wybrać zawód, który stanie się prawdziwą pasją.

Serdecznie zapraszamy!


Ogłoszenie dla dzieci rolinków

Turnus dla dzieci zamieszkałych w gospodarstwach rolnych w Centrum Rehabilitacji Rolników.

czytaj więcej

 

konkurs literacki min

 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk