Szkoła średnia Ban Josip Jelačić (SSBJJ) znajduje się w małej miejscowości Zaprešić, niedaleko stolicy Chorwacji - Zagrzebia. Szkoła oferuje kształcenie ogólne oraz kierunki zawodowe: technikum hotelarskie i turystyczne, ekonomiczne, IT, gastronomiczne, handlowe i fryzjerskie. W szkole uczy się 663 uczniów i naucza 65 nauczycieli.

Szkoła koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych metod nauczania, zwracając szczególną uwagę na wprowadzenie wymiaru europejskiego w szkole i umieszczenie uczniów w centrum nauki.

 

 STRONA SZKOŁY:Srednja škola Ban Josip Jelačić

 

 

 

 

Tak swój kraj i szkołę przedstawili uczniowie z Chorwacji

 

 

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk