Tuż po rozpoczęciu kolejnego roku szkolnego, pod koniec września 2019 r. grupa nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół im Macieja Rataja w Reszlu wyjedzie na kolejną tygodniową mobilność zagraniczną w ramach projektu Erasmus plus „Raising Responsible Citizen”.

Tym razem będziemy poznawać będziemy piękną Portugalię, a zadania projektowe realizować będziemy w szkole partnerskiej w miejscowości Benavente. Tematyka zajęć dotyczyć będzie demokracji w przyszłości.

 

Spośród uczestników projektu wybrane zostały:

·        Aleksandra Kuligowska kl. 2 GPC,

·        Zuzanna Kania kl. 1 LO,

·        Natalia Wypyszczak kl. 2 LO

 

Gratulujemy serdecznie i życzymy Wam wspaniałych wrażeń podczas wyjazdu. Z pewnością będzie to niesamowite doświadczenie. Czekamy na Wasze relacje :)

 

 

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk