W listopadzie 2019 r. grupa nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół im Macieja Rataja w Reszlu wyjedzie na ostatnią już mobilność zagraniczną w ramach projektu Erasmus plus „Raising Responsible Citizen”. Tym razem będziemy poznawać będziemy urokliwą Turcję, a zadania projektowe realizować będziemy w szkole partnerskiej nad Morzem Czarnym w miejscowości Fatsa.

Tematyka zajęć dotyczyć będzie wolontariatu i działań charytatywnych podejmowanych w naszych krajach, środowiskach, szkołach.

Spośród uczestników projektu wybrani zostali:

·        A.Borucka kl. 2 GPC,

·        D. Bigaś kl. 2 TI,

·        P. Borucki kl. 2 TI

 

Gratulujemy serdecznie i życzymy Wam wspaniałych wrażeń podczas wyjazdu. Z pewnością będzie to niesamowite doświadczenie. Czekamy na Wasze relacje :)

 

 

 


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk