Uwaga! Uwaga!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu

„Matematyka oczami fotografa”

więcej

OFERTA EDUKACYJNA 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Niewielu wie, że przy Zespole Szkół w  Reszlu od 2011r. prężnie działa Spółdzielnia Uczniowska. Jej pomysłodawcą i założycielem był p.Marcin Samborski- ówczesny nauczyciel języka angielskiego, opiekunem od początku jej założenia jest p.Monika Małolepsza- nauczyciel przedmiotów zawodowych.

 Celem Spółdzielni jest angażowanie uczniów
do samorządowej pracy szczególnie poprzez: prowadzenie i rozwijanie działalności gospodarczej, prowadzenie działalności społeczno-wychowawczej, rozwijanie różnych form pomocy członkom spółdzielni, współdziałanie z innymi organizacjami działającymi na terenie szkoły tj. Samorządem Szkolnym, pomnażanie mienia spółdzielczego przez racjonalną gospodarkę oraz przejawianie troski o dobro spółdzielni. Spółdzielnia działa na postawie uchwalonego Statutu, który udostępniamy do wglądu zainteresowanych.

Spółdzielnia działa przez cały rok w zależności od potrzeb, choć społeczność szkolna widzi jej członków najczęściej przed świętami. W skład „Akacji” wchodzą przede wszystkim uczniowie klasy Technikum Architektury Krajobrazu, ale  mile widziani byliby inni chętni z pozostałych klas. Spółdzielnia prowadzi przede wszystkim drobną wytwórczość i wykonuje usługi ogrodnicze, stolarskie itp. dla osób trzecich. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

 


 
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
27 marca 2019
Dzień Otwartych Drzwi UWM - wyjazd klas maturalnych
 28 marca 2019 godz 10.00
Dzień Otwarty Szkoły
10 kwietnia 2019
Wystawianie przewidywanych ocen w klasach maturalnych
 11 kwietnia 2019
 Spotkania z rodzicami

 17 kwietnia 2019
Wystawianie ocen rocznych w klasach maturalnych

 18 - 23 kwietnia 2019
Wiosenna przerwa świąteczna

 

 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk