Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół im. Macieja Rataja zawiadamia Uczniów i Rodziców, że nasza szkoła w dniach zapowiadanego strajku nauczycieli pracuje jak zwykle.

Czynny jest również internat z opieką dla uczniów. Frekwencja uczniów w tym dniu będzie odnotowywana w dzienniku. Jeżeli uczeń będzie nieobecny, Rodzic jest zobowiązany tę nieobecność usprawiedliwić.

Danuta Machnio

Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
Technik architektury krajobrazu
specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
-klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)

Tak, tak. Oni wygrali. Ale wszystko od początku… w pochmurny, ale pełen emocji piątek 27 listopada 2015 roku w Zespole Szkół im. Macieja Rataja odbył się turniej komputerowy, oparty na popularnej grze, znanym na całym świecie, Counter Strike. W skład każdej drużyny wchodziło pięciu uczniów, drużyn zgłosiło się dziesięć, ale ze względów technicznych udział wzięło siedem drużyn. Ci, jak się okazało strzelcy wyborowi grali systemem „każdy z każdym”, co wymagało dużej koncentracji i naprawdę wysokich umiejętności.

Po zakończeniu drugiej lekcji rozpoczęło się wielkie strzelanie, a zakończyło po ostatnim wystrzelonym naboju zwycięskiej drużyny, która zagrała w składzie: Mateusz Pyrczak, Arkadiusz Jarema, Konrad Gwara, Damian Dejnak i gościnnie Karol Dejnak. Zwycięska drużyna okazała się bezkonkurencyjna i pokazała jak grać na naprawdę wysokim poziomie.

Ogłoszenie dla dzieci rolinków

Turnus dla dzieci zamieszkałych w gospodarstwach rolnych w Centrum Rehabilitacji Rolników.

czytaj więcej

 

konkurs literacki min

 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk