UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

Tak, tak. Oni wygrali. Ale wszystko od początku… w pochmurny, ale pełen emocji piątek 27 listopada 2015 roku w Zespole Szkół im. Macieja Rataja odbył się turniej komputerowy, oparty na popularnej grze, znanym na całym świecie, Counter Strike. W skład każdej drużyny wchodziło pięciu uczniów, drużyn zgłosiło się dziesięć, ale ze względów technicznych udział wzięło siedem drużyn. Ci, jak się okazało strzelcy wyborowi grali systemem „każdy z każdym”, co wymagało dużej koncentracji i naprawdę wysokich umiejętności.

Po zakończeniu drugiej lekcji rozpoczęło się wielkie strzelanie, a zakończyło po ostatnim wystrzelonym naboju zwycięskiej drużyny, która zagrała w składzie: Mateusz Pyrczak, Arkadiusz Jarema, Konrad Gwara, Damian Dejnak i gościnnie Karol Dejnak. Zwycięska drużyna okazała się bezkonkurencyjna i pokazała jak grać na naprawdę wysokim poziomie.

 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk