UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

Dnia 20 grudnia 2016 po raz kolejny odbył się turniej Couter-Strike. W tym dniu spotkali się najlepsi z najlepszych aby zmierzyć się w kultowej grze jaką jest Couter-Strike Global Offensive. Gra była bardzo wyrównana co się zdarza na tak wysokim poziomie. Po długotrwałej i ciężkiej walce, szala przechyliła się lekko na korzyść drużyny Leszcze i to właśnie oni odnieśli zwycięstwo.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów wszystkim uczestnikom turnieju.

Organizatorami i opiekunami tego zacnego turnieju byli specjaliści w tej dziedzinie :SB i AP

Składy osobowe drużyn:

Drużyna 1  - LESZCZE

Janowski Jakub

Skomorok Karol

Opalla Symon

Plonkowski Paweł

Drużyna 2 – SNAJPERZY

Ołtuszewski Szymon

Schmidt Przemysław

Głowacki Hubert

Bartkowiak Bartłomiej

Gofron Michał

Drużyna 3 – virtus.dnoo

Ponikowski Jakub

Piekuś Piotr Paweł

Makowski Mateusz

Kaliszuk Patryk

Kołowrocki Szymon

zdjęcia: Artur Palke

 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk