UWAGA  GIMNAZJALISTO!!!

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019 

 Dostarczanie dokumentów do dnia 26 czerwca 2018 do godz 15:00

Jak zapisać się do klasy pierwszej?

Regulamin rekrutacji.

Zasady przeliczania punktów.


 

Drodzy Absolwenci

Państwowego Technikum Rolniczego i Zespołu Szkół Rolniczych w Reszlu - maturzyści 1960 - 1985

Spotkanie absolwentów - informacjaSpotkanie absolwentów - informacja

Kierunki kształcenia 2018/2019

28 września w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. To jakże  podniosłe wydarzenie w życiu szkoły zgromadziło społeczność szkolną, by wysłuchać słów przyrzeczenia uczniów klas I Technikum Poligrafii i Grafiki Cyfrowej, I Technikum Informatycznego-programowanie i testowanie gier komputerowych (e- sport), I Technikum Architektury Krajobrazu,

I Technikum Technologii Drewna, I Liceum Ogólnokształcącego- klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego oraz I Branżowej Szkoły I stopnia.Ślubując na sztandar Zespołu Szkół nowi jego członkowie przyrzekli m.in. godnie reprezentować naszą szkołę, wypełniać jej misję, szanować innych i świecić przykładem jako zarówno rzetelny, obowiązkowy uczeń, jak i dobry człowiek. Mamy nadzieję, że swoją codzienną postawą udowodnią, iż potrafią dotrzymać danego słowa.

Drodzy Pierwszoklasiści,

z okazji tak pięknego i szczególnego dnia chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów szkolnych, pogody ducha i uśmiechu, jak najwyższych ocen oraz wytrwałości w pokonywaniu wszystkich trudności, jakie staną na Waszej drodze. Pamiętajcie, że w każdej sytuacji możecie liczyć na pomoc nauczycieli i starszych kolegów. Witajcie w Zespole Szkół !

 


Nadchodzące wydarzenia:

22.06.2018 godz. 9:00 

Zakończenie roku szkolnego 

 

 

 

 

 

 Ulotka do pobrania w PDF 

 

 

Pomoc dla Florianka

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk