GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW 

Jak co roku, biblioteka szkolna organizuje giełdę podręczników.

Uczniowie klas pierwszych mogą  nabyć książki od swoich starszych kolegów i koleżanek.

Mamy nadzieję, że zakupione książki przydadzą się w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności.

Zapraszamy

 WYJAZD DO TEATRU

Juz 13 grudnia 2018r (czwartek) kolejny wyjazd  do teatru muzycznego  Buffo w Warszawie.

Tym razem na spektakl "METRO"

Szczegóły wyjazdu


28 września w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. To jakże  podniosłe wydarzenie w życiu szkoły zgromadziło społeczność szkolną, by wysłuchać słów przyrzeczenia uczniów klas I Technikum Poligrafii i Grafiki Cyfrowej, I Technikum Informatycznego-programowanie i testowanie gier komputerowych (e- sport), I Technikum Architektury Krajobrazu,

I Technikum Technologii Drewna, I Liceum Ogólnokształcącego- klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego oraz I Branżowej Szkoły I stopnia.Ślubując na sztandar Zespołu Szkół nowi jego członkowie przyrzekli m.in. godnie reprezentować naszą szkołę, wypełniać jej misję, szanować innych i świecić przykładem jako zarówno rzetelny, obowiązkowy uczeń, jak i dobry człowiek. Mamy nadzieję, że swoją codzienną postawą udowodnią, iż potrafią dotrzymać danego słowa.

Drodzy Pierwszoklasiści,

z okazji tak pięknego i szczególnego dnia chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów szkolnych, pogody ducha i uśmiechu, jak najwyższych ocen oraz wytrwałości w pokonywaniu wszystkich trudności, jakie staną na Waszej drodze. Pamiętajcie, że w każdej sytuacji możecie liczyć na pomoc nauczycieli i starszych kolegów. Witajcie w Zespole Szkół !

 


Nadchodzące wydarzenia:

27 września 2018 godz: 16:00

- Zebranie dla rodziców.

28 września 2018

- Trening z Mistrzem//Zumba Party z Sylwią Jaruga.

 

 

 

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk