UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

Dnia 3.12.2018 r. w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w piłkę nożną na orliku. Do zawodów zgłosiły  się  4 drużyny: ZSiPO Lidzbark Warmiński, ZSZ Lidzbark Warmiński,  PCE Kętrzyn oraz  ZS Reszel. 

 

Gra rozgrywana była „każdy z każdym". Pierwszy mecz zagraliśmy z ZSiPO Lidzbark Warmiński i pokonaliśmy rywali 1:0. Następne 2 kolejne mecze przegraliśmy  z ZSZ Lidzbark Warmiński 0:1 oraz z PCE Kętrzyn 2:3. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce

Naszą drużynę tego dnia reprezentowali:

1. Bartosz Warianko - bramkarz

2.Schmidt Przemysław

3.Gofron Michał

4. Maćkowiak Patryk

5. Janowski Jakub

6. Skomorok Łukasz

7. Dunaj Arkadiusz

8. Kowalski Jakub

Dziękujemy zawodnikom za udział i grę na maksimum możliwości!

 

 


 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk