Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

REKRUTACJA 2019/2020

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

na kierunki

Technik (informatyk, grafik, technologii drewna, architektury krajobrazu)

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła branżowa


Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

19 grudnia w środowe przedpołudnie uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu postanowili odwiedzić pacjentów reszelskiego Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego, aby wprowadzić ich w nastrój i tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia. Wolontariuszom towarzyszyły dziewczęta ze szkolnego chóru, które poprowadziły muzyczne  spotkanie  z kolędą.

Młodzież przeszła z wizytą po salach osób chorych, wręczając świąteczne kartki z życzeniami od Zespołu Szkół. Następnie w świetlicy wraz ze zgromadzonymi pacjentami odśpiewano wspólnie wiele kolęd i  pastorałek. Lecz tym, co najistotniejsze w tej wizycie, było ogromne wzruszenie i  łzy wdzięczności, które to spotkanie wywołało. Szczerość i naturalność, wielka chęć ofiarowania czasu i uwagi chorym odnalazła swoje odbicie u odbiorców. Bo taki właśnie był cel – pobyć razem w ten czas zadumy, refleksji nad tym, co było, nad wyborami, szansami  i błędami. Odwiedziny w tym miejscu staną się stałym punktem programu tej grupy- ludzi o wielkich sercach, u których także ta wizyta wywołała ogromne emocje i utwierdziła w potrzebie wspólnoty i jednoczenia pokoleń, ludzi zdrowych z tymi, którzy bezradni, bardzo czekają na zainteresowanie, pamięć, chwilę rozmowy...

 

Misja zakończona sukcesem. Uczniowie zostali przyjęci bardzo ciepło i nagrodzeni gromkimi brawami. Wszyscy pod wielkim wrażeniem ludzi i miejsca. Mamy nadzieję, że przedstawienie przyniosło wszystkim odrobinę radości i na długo zostanie w pamięci. Nad występem czuwała p. Monika Małolepsza, której, jak i również całej grupie, serdecznie dziękujemy za ten wielki, szczególny dar dla potrzebujących.

 


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk