Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

REKRUTACJA 2019/2020

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

na kierunki

Technik (informatyk, grafik, technologii drewna, architektury krajobrazu)

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła branżowa


Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

Co kilkanaście sekund ktoś na świecie potrzebuje krwi. Transfuzji wymagają m. in. operacje, urazy, ciężka niedokrwistość, powikłania w ciąży i inne uwarunkowania kliniczne. W czwartek 20 grudnia w małej sali gimnastycznej aż 30 osób przyczyniło się do uratowania ludzkiego życia. Nadzwyczaj hojni ludzie dobrej woli, którzy oddali krew jako najcenniejszy dar - dar życia. Szczególnie teraz, w okresie Adwentu podarowali siebie tym, którzy najbardziej ich potrzebowali i zostawili prezenty,  nie tylko pod choinką.

Wśród ofiarodawców na fotelach znaleźli się uczniowie, nauczyciele, absolwenci oraz nasi sympatycy. Perspektywa ukłucia nie wydaje się tak straszna nawet osobom, które na co dzień boją się igieł, o ile stoi za tym myśl, że ich krew może być przydatna w ciągu zaledwie kilku dni. W sumie 30 krwiodawców oddało tego dnia  13,5 l krwi.

Wielkim sercem mogą się pochwalić:

Uczniowie klas:

I LO - Natalia Iwińska

II LO - Mateusz Majewski

III W - Patryk Bójko, Dawid Janczak, Marcin Kieda, Fabian Ożga

III LO - Milena Bugaj, Karolina Jóźwiak

III EZA - Laura Staniszewska, Dawid Adamski, Radek Pawelec, Szymon Żygadło

III TI - Michał Gofron, Jakub Janowski, Szymon Kołowrocki, Jakub Ponikowski, Przemek Schmidt, Karol Skomorok

IV TE - Wiktor Sawicki

Nauczyciele:

p. Dorota Parada,

p. Lech Gamdzyk

ks. Karol Misiewicz

Absolwenci:

Agnieszka Strzałecka

Karina Zając

Kacper Cekała

Sympatycy:

Emilia Wójtowicz

Mariusz Mosakowski

Łukasz Nowak

Pobór przeprowadził Bartoszycki  Terenowy Oddział  Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

A jeśli Ty nie zdążyłeś lub nie mogłeś tego dnia uczestniczyć w akcji i zdecydowałeś się właśnie teraz, nic straconego. Każdego dnia  w oddziałach terenowych Centrum Krwiodawstwa w Bartoszycach i Giżycku , a także 28 grudnia w Galerii Warmińskiej w godz. 11.00-15.30 masz okazję. Musisz jednak być osobą pełnoletnią i ważyć nie mniej niż 50 kg. Na tę chwilę w regionalnym centrum w Olsztynie najbardziej potrzebna jest grupa 0Rh- Zachęcamy, nie zwlekaj. Pomóż potrzebującym!

 

 


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk