UWAGA !! 

Zapraszamy do udziału w SZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

 "Policzmy to z Ratajem"

Regulamin szkolnego konkursu matematycznego 

Etap IV - zadania

Już 13 marca 2019 r. (środa) po raz czwarty przystąpimy do

Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor.

Czytaj więcej

Łukasz Żebrowski - od 4 lutego b.r. znany nam bliżej jako doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Kętrzynie. Ten niesamowicie pozytywny człowiek przybył do naszej szkoły, by podczas przeprowadzonych warsztatów pomóc nam, planującym swoją przyszłość zawodową, określić strategię wyboru naszej drogi.Spotkanie bez zbędnych farmazonów rozpoczęło się od ćwiczeń ukierunkowanych na poznanie samego siebie.

Uczniowie brali aktywny udział w ciekawej zabawie, której celem było odkrycie swoich umiejętności i talentów. Rozwiązali również test wielorakiej inteligencji. Następnie dowiedzieli się, jak wykorzystać swój potencjał, by każdy poranek w ich przyszłym, dorosłym życiu zacząć z uśmiechem od porannej kawy, robiąc lunch do pracy i odnosić codzienne sukcesy. Realizować się. I być z siebie dumnym. Spotkanie, za które serdecznie dziękujemy, to właściwie dopiero koniec początku... Przywiodło na myśl mądrość słów: "Kto nie idzie do przodu, ten się cofa". Pozwoliło naszym myślom wejść na ścieżkę prawdziwej, skutecznej i trwałej pracy nad sobą, co w efekcie pomoże nam uświadomić sobie błędy, które popełniamy i znaleźć dla nich dobre rozwiązania na przyszłość. Doskonała okazja do wniosków, które z pewnością zaważą na naszych życiowych wyborach.

 

 

 


 

 

Certyfikaty dla uczniów

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk