Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

Łukasz Żebrowski - od 4 lutego b.r. znany nam bliżej jako doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Kętrzynie. Ten niesamowicie pozytywny człowiek przybył do naszej szkoły, by podczas przeprowadzonych warsztatów pomóc nam, planującym swoją przyszłość zawodową, określić strategię wyboru naszej drogi.Spotkanie bez zbędnych farmazonów rozpoczęło się od ćwiczeń ukierunkowanych na poznanie samego siebie.

Uczniowie brali aktywny udział w ciekawej zabawie, której celem było odkrycie swoich umiejętności i talentów. Rozwiązali również test wielorakiej inteligencji. Następnie dowiedzieli się, jak wykorzystać swój potencjał, by każdy poranek w ich przyszłym, dorosłym życiu zacząć z uśmiechem od porannej kawy, robiąc lunch do pracy i odnosić codzienne sukcesy. Realizować się. I być z siebie dumnym. Spotkanie, za które serdecznie dziękujemy, to właściwie dopiero koniec początku... Przywiodło na myśl mądrość słów: "Kto nie idzie do przodu, ten się cofa". Pozwoliło naszym myślom wejść na ścieżkę prawdziwej, skutecznej i trwałej pracy nad sobą, co w efekcie pomoże nam uświadomić sobie błędy, które popełniamy i znaleźć dla nich dobre rozwiązania na przyszłość. Doskonała okazja do wniosków, które z pewnością zaważą na naszych życiowych wyborach.

 

 

 


Wyjazd na kajaki w dniu 17.06.2019 został odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych uczestników.

Osoby, które wpłaciły pieniądze powinny zgłosić się po ich odbiór.

ORGANIZATORZY

 

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk