Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

Dnia 25 lutego w hali Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Kętrzynie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn: PCE Kętrzyn, ZS Reszel, ZO Kętrzyn, ZSCKR Karolewo, ZSO Kętrzyn oraz II Prywatne Liceum Ogólnokształcące. Każdy mecz trwał 16 minut. Po połowie czasu następowała zmiana bramek. Drużyny podzielono na dwie grupy po 3 zespoły. W każdej grupie rozegrano mecz ,,każdy z każdym”.

W skład szkolnej reprezentacji weszli: Wiktor Sawicki, Karol Skomorok, Gabriel Ciski, Artur Stelmaszczyk, Przemysław Schmidt, Jakub Janowski, Rafał Dąbrowski, Michał Gofron. Pierwszy mecz rozegraliśmy z PCE Kętrzyn, który zakończył się wygraną 3:2 dla naszej drużyny. Walka okazała się bardzo zacięta, po pierwszej połowie był remis, a pierwszą bramkę strzelił Przemek Schmidt. W drugiej połowie jednak nadrobiliśmy, a kolejne bramki strzelili Artur Stelmaszczyk i Wiktor Sawicki. Drugi mecz z ZSO Kętrzyn był zwycięski (2:0) dla naszej drużyny.

W pierwszej połowie strzelcami bramek, dzięki którym odnieśliśmy sukces, byli Wiktor i Artur. Druga połowa okazała się trochę cięższa, gdyż pojawiły się żółte kartki i do końca graliśmy w osłabieniu. Jednak ten fakt nie przeszkodził w ukończeniu meczu. Trzeci mecz półfinałowy, który zadecydował o wygranej naszej drużyny 3:2, rozegraliśmy z ZSCKR Karolewo. W pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0, a strzelcem obu bramek był nie kto inny, tylko Artur Stelmaszczyk. W drugiej połowie co prawda pozwoliliśmy przeciwnikom nadrobić straty, ale i tak nie daliśmy za wygraną. Decydującą bramkę strzelił Wiktor. Tym sposobem dotarliśmy do finału i ponownie z PCE Kętrzyn rozegraliśmy najważniejszy mecz tego spotkania. Po męczących poprzednich starciach chłopcy oddali zwycięstwo drużynie przeciwnej, uzyskując wynik 0:2. To zadecydowało, iż zajęliśmy II miejsce, a nasza wspaniała drużyna dotarła do mistrzostw rejonowych, które odbędą się już 5 marca.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy sukcesów na kolejnym etapie !!!


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk