Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

W dniu 06.03.2019 roku odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami policji z Reszla mł. asp. Pawłem Obolewiczem oraz dzielnicowym st.asp. Dawidem Stelmaszczykiem.

W spotkaniu wzięły udział klasy I BW, I BS, III W, III LO, III OZE, IV TE, IV TAKGłównym tematem zajęć było przekazanie informacji uczniom na temat naboru do służby.

Funkcjonariusze omówili jak wygląda procedura rekrutacyjna dla osób ubiegających się o przyjęcie do służby, kto może pełnić służbę w policji – sylwetka kandydata, co powinny zrobić osoby, które są zainteresowane pełnieniem służby w policji, gdzie powinni udać się aby złożyć stosowne dokumenty. Uczniowie otrzymali również informację o etapach kwalifikacyjnych jakie należy przejść aby zostać funkcjonariuszem policji.

W drugiej części spotkania nasi goście omówili  z uczniami na podstawie puszczonego filmiku, jak wyglądają testy sprawnościowe, które należy przejść chcąc się dostać do danych służb. W trakcie spotkania zadawane i omawiane zostały pytania, które dotyczyły nie tylko naboru do policji, ale również związane były z samą pracą Policjanta.

Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i podzielenie się z nami danymi informacjami !!!

 

 


 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk