Uwaga! Uwaga!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu

„Matematyka oczami fotografa”

więcej

OFERTA EDUKACYJNA 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

W dniu 06.03.2019 roku odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami policji z Reszla mł. asp. Pawłem Obolewiczem oraz dzielnicowym st.asp. Dawidem Stelmaszczykiem.

W spotkaniu wzięły udział klasy I BW, I BS, III W, III LO, III OZE, IV TE, IV TAKGłównym tematem zajęć było przekazanie informacji uczniom na temat naboru do służby.

Funkcjonariusze omówili jak wygląda procedura rekrutacyjna dla osób ubiegających się o przyjęcie do służby, kto może pełnić służbę w policji – sylwetka kandydata, co powinny zrobić osoby, które są zainteresowane pełnieniem służby w policji, gdzie powinni udać się aby złożyć stosowne dokumenty. Uczniowie otrzymali również informację o etapach kwalifikacyjnych jakie należy przejść aby zostać funkcjonariuszem policji.

W drugiej części spotkania nasi goście omówili  z uczniami na podstawie puszczonego filmiku, jak wyglądają testy sprawnościowe, które należy przejść chcąc się dostać do danych służb. W trakcie spotkania zadawane i omawiane zostały pytania, które dotyczyły nie tylko naboru do policji, ale również związane były z samą pracą Policjanta.

Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i podzielenie się z nami danymi informacjami !!!

 

 


 
NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
27 marca 2019
Dzień Otwartych Drzwi UWM - wyjazd klas maturalnych
 28 marca 2019 godz 10.00
Dzień Otwarty Szkoły
10 kwietnia 2019
Wystawianie przewidywanych ocen w klasach maturalnych
 11 kwietnia 2019
 Spotkania z rodzicami

 17 kwietnia 2019
Wystawianie ocen rocznych w klasach maturalnych

 18 - 23 kwietnia 2019
Wiosenna przerwa świąteczna

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk