Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

baner rekrutcja logowanie

W dniu 15 marca br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w realizacji projektu orientacji zawodowej „Gdzie dalej?” na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Wielbarku. Celem wyjazdu było zaprezentowanie różnorodnej oferty edukacyjnej naszej szkoły podczas targów zawodowych.

Profil stolarski branżowej szkoły reprezentowali uczniowie:

·     Adam Skróciński

·     Patryk Ochociński

·     Piotr Łychacz

·     Dominik Aleksandrowicz,

którzy wraz z opiekunem p. Robertem Mieszkowskim stworzyli stanowisko obróbki drewna,  gdzie zaprezentowali możliwości elektronarzędzi typowych dla stolarstwa. Umożliwiło to aktywny udział młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w pracach na drewnianych elementach.

Uczennice reprezentujące technikum architektury krajobrazu:

·    Kinga Hymol

·    Wiktoria Naruszko

·    Weronika Pryszczepko

·     Wiktoria Piotrowska

pod czujnym okiem p. Moniki Małolepszej prezentowały wyroby florystyczne, które tworzyły bezpośrednio na miejscu z uczestnikami targów.

Oba stanowiska cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno młodzieży, jak i nauczycieli. Ich aktywny charakter oraz zaangażowanie uczniów naszej szkoły wpłynęły na opinię, iż byliśmy najlepiej prezentującym się zespołem.

 

Robert Mieszkowski


Wyjazd na kajaki w dniu 17.06.2019 został odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych uczestników.

Osoby, które wpłaciły pieniądze powinny zgłosić się po ich odbiór.

ORGANIZATORZY

 

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk