Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

REKRUTACJA 2019/2020

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

na kierunki

Technik (informatyk, grafik, technologii drewna, architektury krajobrazu)

Liceum Ogólnokształcące

Szkoła branżowa


Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

Informacja dotycząca organizacji egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w sierpniu 2019 roku

  Egzamin w części pisemnej – w dniu 20.08.2019 r. o godz. 9.00:

· język polski i matematyka - sala nr 16

· język angielski – sala nr 18


RADA PEDAGOGICZNA

 Dnia 29.08.2019 ( czwartek) o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

  

  Czcić ludzi starszych to spełniać wobec nich trojaką powinność:

akceptować ich obecność, pomagać im, doceniać ich zalety”. 

                                                                                                                                                                                     Jan Paweł II

Ponownie w okresie przedświątecznym wraz z rozpoczęciem Wielkiego Tygodnia dziewczęta ze Szkolnego Klubu Wolontariatu  oraz opiekunka klubu p. Natalia Diduch odwiedziły pacjentów Zespołu Opieki Zdrowotnej w Reszlu. To niewątpliwie wizyta bardzo trudna dla każdego odwiedzającego, wymagająca wielkiego serca i hartu ducha.

Tej odwagi i mocy nie brakuje jednak naszym  młodym wolontariuszkom, które  za cel swojej społecznej działalności obrały chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Także temu, który  pokonany przez chorobę czy z powodu podeszłego wieku, nie jest w stanie opuścić łóżka i wyjść na spotkanie z otoczeniem. Kierując się słowami  naszego Papieża  Franciszka, iż „wrażliwość na osoby starsze jest istotną cechą cywilizacji, a cywilizacja będzie się rozwijała, jeśli potrafimy szanować rozsądek i  mądrość osób starszych”, oddaliśmy im wyrazy ogromnego szacunku i naszej pamięci  w tym czasie miłości bliźniego, ciepłych słów, które rozbrzmiewają zewsząd tuż przed Wielkanocą. Natalia Maleszewska, Martyna Gbur, Natalia Iwińska i Wiktoria Naruszko zgodnie twierdzą, iż było to szczególne przeżycie, które pozostawia po sobie ślad w postaci ogromnej pokory wobec życia, dając przy tym satysfakcję z osiągniętego celu.  A to, co niezmiernie cieszyło,  to wielka radość pacjentów i wdzięczność za pamięć. Każdy otrzymał od nas kartkę z życzeniami wykonanymi przez naszych przyszłych grafików oraz ozdobne jajka przygotowane przez uczennice z klasy II i III technikum architektury krajobrazu. Podczas pobytu naszym dzielnym dziewczętom towarzyszyły pielęgniarki, które chodząc po salach, opowiadały o swoich codziennych zadaniach, o wyjątkowości tego miejsca. Starały się uświadomić, jak istotne dla pacjentów są ostatnie miesiące czy chwile życia, i jak wielką rolę odgrywa w tym czasie personel i rodzina, robiąc wszystko, co w ich mocy, aby był to czas spokoju, pełen życzliwości i ciepła.

Dziękujemy więc pielęgniarkom za każdorazowe przemiłe przyjęcie. Szczególne wyrazy podziękowania składamy Pani Dyrektor Katarzynie Ślimak-Duda, bez której otwartości i serdecznej  przychylności dla naszej inicjatywy, młodzież nie miałaby możliwości poznać świata, który  buduje relacje międzypokoleniowe, uczy szacunku i pozwala doznać szczególnie ważnych i wyjątkowych emocji. 
 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk