Oferta edukacyjna
na rok szkolny 2019/2020
Technik technologii drewna
- design w meblarstwie. Nowość
Technik informatyk
Programowanie i testowanie gier (eSport)
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Projektowanie grafiki 2d i 3d, skład DTP
Liceum ogólnokształcące
klasa pożarnicza z elementami ratownictwa medycznego
Technik odnawialnych źródeł energii
- wytwarzanie energii ze słońca, wody, wiatru
Technik architektury krajobrazu
a) specjalność- bukieciarstwo i dekoracje roślinne
b) specjalność- aranżacja wnętrz i florystyka
Technik ochrony środowiska
- gospodarka surowcami odnawialnymi i mineralnymi. Nowość
Branżowa Szkoła I Stopnia
a) klasa wielozawodowa ( fryzjer, cukiernik, mechanik itd)
b) stolarska

 

Egzaminy poprawkowe

26.08.2019 – poniedziałek

27.08.2019 – wtorek

Godz. 9:00 – język angielski

Godz. 9:00 – biologia

Godz. 11:00 – urządzanie i pielęgnacja terenów zielonych

Godz. 9:00 – matematyka

Godz. 9:00 – sieci komputerowe

Godz. 12:00 – j. niemiecki


 

 

 

 

 

 

Losy absolwentów są dla nas bardzo ważne. Ostatnio natknęłam się na ciekawą informację i zdjęcia jednego z naszych absolwentów - M. Michalaka, ucznia klasy Technikum Architektury Krajobrazu. Niezmiernie miło nam poinformować, że został on jednym ze zwycięzców konkursu na "Najpiękniejsze zielone miejsce w Olsztynie i okolicach".

Jak podaje olsztyn.wm.pl w Dzień Matki Leroy Merlin w Olsztynie zorganizowało niezwykłe spotkanie z Mają Popielarską.

Maja Popielarska - dziennikarka i architekt krajobrazu, znana z programu "Maja w ogrodzie" przyciągnęła do Leroy Merlin w Olsztynie entuzjastów i miłośników zieleni. Ponad dwadzieścia osób wzięło udział w warsztatach tworzenia "Lasu w słoiku". W programie znalazły się też m.in. eksperckie porady ogrodnicze. Wszyscy z niecierpliwością czekali jednak na rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejsze zielone miejsce w Olsztynie i okolicach".

Wśród trójki zwycięzców, do których trafił bon o wartości 1 tys. złotych, znalazł się właśnie Mateusz. Gratulujemy serdecznie.

Mateusz na co dzień prowadzi swój sklep z odzieżą retro i Vintage w Olszynie na starówce oraz zajmuje się pielęgnacją ogrodów. Kto wie, może pewnego dnia Twój ogród trafi w ręce tego młodego,  kreatywnego architekta?

 

 

Zdjęcia Mateusz Michalak, olsztyn.wm.pl

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

 
 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk