1 października odbył się w naszej szkole Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół. W rozgrywkach udział wzięli także zaproszeni goście – drużyna reszelskiej Szkoły Podstawowej nr 3. Nasz Zespół reprezentowało 5 drużyn z klas pierwszych: 1BSp, 1 BSg, TGIg, TIp, TTDp. Zespoły podzielono na dwie grupy, w których uczestnicy zagrali mecze każdy z każdym.

Z każdej grupy do półfinału przeszły 2 drużyny. O   III  - IV miejsce  zagrały klasy TTD – BSp. O  I- II  miejsce zagrały  klasy  TGI g – TIp.

 

Wyniki ostateczne turnieju:

IV miejsce - BSp

III miejsce - TDp

II miejsce - TIp

I miejsce - TGIg

Królem strzelców zastał P. Kuleszo z kl. I TTD uzyskując 10 bramek.

Nad całym turniejem  pieczę sprawowali nasi sędziowie A.Skróciński i D.Aleksandrowicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, w szczególności naszym gościom za zaangażowanie i pełną moc na boisku. Gratulujemy zwycięzcom pierwszego zwycięstwa w naszej szkole i życzymy dalszych sukcesów na tym samym poziomie!

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   

 

 

 

                

         

 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk