Trzy klasy grafiki i poligrafii cyfrowej po raz kolejny miały okazję uczestniczyć w zajęciach, które tym razem odbyły się w Bydgoszczy podczas dni otwartych japońskiego producenta drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń służących głównie do drukowania i wyświetlania obrazu - marki Epson. Uczestnicy skorzystali z wiedzy i doświadczenia pracowników drukarni. Mieli możliwość przyjrzeć się urządzeniom zarówno od strony technicznej, jak i estetyczniej. Być może w przyszłości sami będą je obsługiwać już jako pracownicy.

Spotkanie poprowadzili eksperci ds. marketingu i renowacji maszyn. Wszyscy chętni po wykładzie mogli spróbować swoich sił w praktyce np. zmieniając papier w drukarce czy drukując gotowy produkt. Kiedy zajęcia dobiegały końca, padła propozycja wspólnego zdjęcia, które miało zostać wydrukowane na jednej z nowszych drukarek marki Epson. Dzięki temu uczestnicy przyjrzeli się bliżej całemu procesowi druku. Korzystając z możliwości spaceru po rynku w Bydgoszczy, zdecydowaliśmy się zostać dłużej. Wspomnienia zapisaliśmy na kliszy aparatu, za którym stał p. Artur Palke. Pełni wrażeń, wspomnień, doświadczeń i przepełnieni wiedzą wróciliśmy do Reszla.

 


NADCHODZĄCE WYDARZENIA
 
 

6 grudnia 2019 - Finał Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej


10 grudnia 2019 - Zawody Rejonowe w Drużynowym Tenisie Stołowym / Lidzbark Warmiński


11 grudnia 2019 - Wyjazd klas pożarniczych/ Lotnisko Szymany


11 grudnia 2019- Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej / Kętrzyn


12.12.2019  - Wystawienie przewidywanych ocen śródrocznych w klasach maturalnych

12.12.2019 - Zebrania rodzicielskie
20.12.2019 - Wystawienie śródrocznych ocen klasyfikacyjnych w klasach maturalnych
20.12.2019  - Wigilia szkolna

Certyfikaty dla uczniów

 

 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk