Dnia 11 grudnia odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej w Kętrzynie. Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny:  ZS Kętrzyn ,  Lidzbark Warmiński,  Orneta oraz my ZS Reszel. Mecze zagraliśmy ,, każdy z każdym’’. Pierwszy mecz zagraliśmy z Lidzbarkiem Warmińskim wygrywając z nimi 2:0 ( dwie bramki strzelił Jankoś).gry online

Drugi mecz chłopcy zagrali  z ZS Kętrzyn , dając z siebie wszystko niestety ponownie im ulegli  uzyskując wynik 4:2. W tym meczu 2 bramki zdobył Maćkowiak.

Trzeci mecz z Ornetą wygraliśmy  5:2 ( 3 bramki zdobył Jankoś, 1 zdobył Karoooo oraz 1 Ciski – Duży).

Nasza drużyna zajęła II miejsce i tym samym awansowała do półfinału województwa , które odbędą się 18 grudnia.

Brawo chłopaki , tak 3mać i szykujcie formę na półfinał!!!

Powodzenia.


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk