Przedstawiamy pełniej sylwetkę naszego nauczyciela religii, który jest nie tylko lubiany, ale także bardzo aktywny. Pracuje i działa na różnych polach wykorzystując dary jakie posiada.   Ks. Karol Misiewicz urodzony w 1987r. w Bartoszycach. Z powołania kapłan, z zawodu kucharz, z zamiłowania poeta, bajkopisarz, prozaik.

Autor kilkunastu scenariuszy teatralnych podejmujących tematykę filozoficzno-teologiczną wystawianych w środowisku szkolnym oraz kościelnym. W roku szkolnym 2016/2017 wystawił sześć premier małych form scenicznych z udziałem młodzieży Zespołu Szkół im. Macieja Rataja oraz  Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Reszlu. Wiosną 2017 roku, w kwietniu ukazał się tomik poezji poruszający temat drogi krzyżowej pt. Moja Kalwaria. W sierpniu miała miejsce premiera książki o znaczącym tytule Wiara. Kilka słów o najważniejszym. W ramach promocji tomiku autor odbył już sześć spotkań autorskich połączonych z panelem dyskusyjnym. Aktualnie w przygotowaniu są bajki dla dzieci. Premiera książki dla najmłodszych planowana jest na czerwiec 2018 roku. W ramach zaprzyjaźnienia młodzieży z formą literacką współorganizował w Zespole Szkół w Reszlu dwa konkursy: konkurs poezji śpiewanej  i recytacji w oparciu o twórczość ks. Jana Twardowskiego oraz w listopadzie konkurs literacki.  Jedną ze znaczących akcji duszpasterskich było zorganizowanie w grudniu 2016 roku wraz z młodzieżą Flash Mob’u w jednym z centrów handlowych w Reszlu. W  roku szkolnym 2017/2018 rozpoczął organizację  parafialnych wieczorów chwały skierowanych do młodych ludzi poszukujących Boga. Ksiądz Karol to przykład osobowości "pozytywnie zakręconej", która młodzieży ukazuje twórcze alternatywy. Życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Partnerzy szkoły

 

   

 

 

 

 

 

  
   
   


 

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies(ciasteczek) i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej strony do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie cookies.
  Ciasteczka na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk