Stażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkim

Nasza młodzież pokazała, że ma wielkie serca i jeszcze większe poczucie odpowiedzialności!

Nasza młodzież pokazała, że ma wielkie serca i jeszcze większe poczucie odpowiedzialności!

Uczennica klasy czwartej Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej Oliwia Bober wzięła udział w finale IV Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów techników grafiki i poligrafii cyfrowej „Master of Vectors”. Finał wydarzenia odbył się w Warszawie, w siedzibie firmy IT Media.

W piątkowy poranek w naszej szkole zatrzymał się czas - choć tylko na chwilę... Pożegnaliśmy naszych abiturientów, zamykając rozdział pełen wspólnych chwil, przyjaźni i codziennych spotkań, które tak szybko stały się wspomnieniami. To był dzień przepełniony emocjami - słowa płynęły prosto z serca, w oczach pojawiały się łzy wzruszenia, a każdemu wspomnieniu towarzyszył szczery uśmiech.

23 kwietnia w Kętrzynie odbył się Powiatowy Turniej Motoryzacyjny, w którym udział wzięło pięć szkół z naszego powiatu. Wydarzenie było doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy oraz umiejętności praktycznych uczniów w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się dn. 26 czerwca o godz. 9.00 na placu przed budynkiem szkoły. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w apelu.
Strona Rekrutacji Kandydatów do Zespołu Szkół w Reszlu>> Terminy rekrutacji


